Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je středa, 26. února, svátek má Alexandr, gratulujeme!

Pomáháme zvířátkům

V podzimních měsících září a říjnu se děti ze školní družiny zapojily do již tradiční soutěže ve sběru kaštanů. Už několikátou podzimní sezónu děti sbírají kaštany a pomáhají tak lesníkům Lesů města Písku s přikrmováním daňků a muflonů v písecké obůrce. Celkem nasbíraly 74 pytlů! Soutěžily všechny družiny, paní vychovatelky odměřovaly přinesené kaštany na kyblíky a pan Šimko průběžně odvážel plné pytle, aby ve škole nezplesnivěly.

Nejvíc kaštanů nasbíraly děti v ŠD 2 – celkem 373 kyblíků a z tohoto oddělení je i nejpilnější sběrač: Vojtěch Miko – 103 kyblíků. K výhercům z tohoto oddělení patří i Aneta Jezlová /2.B/ – 54 kyblíků a Tomáš Kasa /2.B/ – také 54 kyblíků.

Z ŠD 1 byl nejpilnějším sběračem Pepa Kolářík /4.A/ – 30 kyblíků.

V ŠD 3 zvítězili Martin Kvěš /1.A/- 63 kyblíků, Mikuláš Kouba /1.A/ – 50 kyblíků a David Vrátný /1.A/ – 25 kyblíků.

V ŠD 4 nasbírali celkečm 270 kyblíků a k nejlepším sběračům patřily David Frolík /2.D/ – 54 kyblíků, Martin Tejnor /2.D/ – 35 kyblíků a Amálka Štědronská /2.D/ – 17 kyblíků.

V ŠD 5 nejvíc nasbírala Eva Tomášková /3.D/ – 13 kyblíků.

V ŠD 6 nasbírali celkem 361 kyblíků a na prvních místech byli Tomáš Kroupa /2.C/ – 62 kyblíků, Sebastian Ungr /2.C/ – 53 kyblíků a Fanda Dvořák /2.C/- 38 kyblíků.

V ŠD 8 Julie Pokorná /1.C/ – 30 kyblíků. V ŠD 9 Šimon Mohňanský /3.B/- 50 kyblíků.

Těší nás veliká účast dětí, které se do sběru s nadšením pustily a všem moc děkujeme. Velké poděkování patří i rodičům, babičkám a dědečkům, kteří se sběrem pomáhali. Moc si vážíme této pomoci.

Vlasta Vlasatá, vedoucí vychovatelka

1OLYMPUS DIGITAL CAMERA3