Vánoční koncert v KMŠ

Vánoční koncert dětí ze ZŠ E. Beneše v KMŠ

V polovině adventní doby zažily děti z Křesťanské mateřské školy hezkou předvánoční akci. Do školky nám přišli zahrát a zazpívat chlapci a děvčata z 1. stupně Základní školy E. Beneše s paní učitelkou a dvěma pány učiteli. Děti  zpívaly lidové koledy i různé vánoční písně, tři chlapci je velmi hezky doprovázeli na flétničky. Hudební doprovod zajistili také pan učitel na kytaru a paní učitelka na klávesy. Pan učitel Přib si s sebou do školky přinesl různé starobylé hudební nástroje, na které hrál a dětem  o nich vyprávěl. Předškolákům se nejvíce líbila pastýřská píšťala, kravský roh a samozřejmě dudy.

Na závěr jsme si společně zazpívali některé známé koledy.

Děkujeme dětem a jejich pedagogům, že nám do školky přinesli milou předvánoční atmosféru.