Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je pátek, 23. února, svátek má Matěj, gratulujeme!

Pozvánka na třídní schůzky 19.9.2017

Dobrý den,
zveme vás na třídní schůzky, které se budou konat v úterý​  19.9.2017 od 15:30 hod. pro 1. stupeň (v 1. třídách si paní učitelky stanovují svůj termín) a  od 16:00 hod. pro 2. stupeň.

Program bude tradičně na webu školy, nejdůležitější jsou informace k organizaci začátku školního roku a volby nových či potvrzení stávajících zástupců tříd ve Spolku rodičů.

Spolek rodičů zve zároveň všechny třídní důvěrníky na schůzku ve čtvrtek​ 14.9.2017 od 15:30 hod. – účast nutná, na programu je m.j. úprava stanov.

Těšíme se na vás.​