Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je čtvrtek, 05. prosince, svátek má Jitka, gratulujeme!

PŘEDVÁNOČNĚNÍ  pro rodiče, učitele a děti  v pátek 7.12.2018

Rádi bychom Vás opět pozvali na naši předvánoční tvořivou dílnu. Také tento rok budeme vytvářet svíčky a ozdoby z voskových mezistěn, připravili jsme si pro Vás i tvorbu vánočních přáníček. Můžete si vyrobit také gelovou či vyřezávanou svíčku, menší děti jednoduchého andílka. Postupy Vám rádi vysvětlíme i předvedeme.

Materiál lze zakoupit na místě.

Hlavní výhodou naší dílny je příjemná společnost milých lidí, tvůrčí vánoční atmosféra podbarvená koledami a šálkem dobrého čaje či kávy Chcete-li, vezměte s sebou i své děti.

„Předvánočnění“ se koná v pátek  7.12.2018 v přízemí druhého stupně v učebně výtvarné výchovy, začíná se „voskováním“ve 14,00 hod. (pan včelař přinese i med k zakoupení).

Předpokládané zakončení v 17,00 hodin.

Těšíme se na Vás

Pavla Šrůtová, Eva Hralová a Laďka Bečková