Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Přijímací řízení – zápis do ZŠ

Vážení rodiče,

zapsali jsme 128 dětí, z toho je 21 žádostí o odklad školní docházky. Předpokládáme, že po odstranění duplicit se počet 107 sníží. Máme 100 volných míst. Otevřeme 4 třídy. Dalším předpokladem je, že po výsledcích přijímacích zkoušek na gymnázia příští týden dojde k navýšení kapacity školy. Za splnění těchto podmínek přijmeme všechny zapsané děti.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Roušky při výuce na 2. stupni již od pátku 18.9.2020!

Studenti vysokých škol nabízejí žákům doučování… Máte zájem?

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

1. září 2020 – první školní den na Tylovce

Přihlašování do kroužků