Dnes je úterý, 21. května, svátek má Monika, gratulujeme!

Projektový den Kočky ve školní družině

Chceme vědět a pomáhat

Pro kočičky z útulku v Záhoří jsme zorganizovali sbírku. Přinesli jsme granule, kapsičky, staré ručníky, deky. Pozvali jsme majitelku útulku paní Ivanu Gašparíkovou. Vyprávěla nám o kočičkách, o které se stará. Jsou mezi nimi kočičky zatoulané, staré a nemocné. Co víme o kočičkách jsme si ověřili ve vědomostním kvízu. Za výtvarnou soutěž o nejkrásnější kočičku, nejkrásnější básničku a pohádku o kočičkách děti získaly odměny, které předala paní Gašparíková. Hezké odpoledne jsme ukončili v Kočkokavárně u paní Hulcové. Seznámila nás s kočičkami v kavárně, které jsme si mohli pomazlit. Po sladké odměně jsme se rozešli spokojeně domů.

Vychovatelka Marcela Lejčarová