Dnes je středa, 23. září, svátek má Berta, gratulujeme!

První školní den v 1. třídách

Dne 1. září se sejdeme společně výjimečně v 8:30 hodin. Vstup do školy bude pro budoucí prvňáčky a jejich doprovod (prosíme maximálně 2 rodinné příslušníky) umožněn hlavním vchodem od 8:20 hodin. Doprovázející budou mít roušky (prvňáčci roušky mít nemusí). První den se nikdo nepřezouvá.

Do tříd přijde naše prvňáčky přivítat i paní starostka Mgr. Eva Vanžurová a vedoucí odboru školství Ing. Marie Cibulková.

Po vstupu do školy využijte prosím desinfekci umístěnou u vstupu do školy. Ukončení prvního slavnostního dne předpokládáme cca v 9 hodin. Poté Vás všechny žádáme v souladu s minimalizací rizik spojených se současnou situací o opuštění budovy školy.

Věříme, že tato opatření, která činíme především v zájmu co největší bezpečnosti dětí, chápete a že si první školní den všichni užijeme.