Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Školička pro budoucí prvňáčky

Dobrý den,

 

Ve středu 15. května začne na naší škole projekt Školička. Pod vedením paní učitelek a paní asistentek se děti budou v průběhu tří lekcí připravovat na klidný a příjemný začátek školní docházky. Společně se budou věnovat rozvoji jemné motoriky ruky, koordinaci pohybů a rozšiřování slovní zásoby. Za pomoci her budou vytvářet matematické představy, budou si moci vyzkoušet práci na interaktivní tabuli, společně budou sdílet svoje zážitky.

 

Školička bude probíhat vždy od 16:00 hodin ve třídách 1.A, 3.B a 1.D. (všechny třídy najdete v přízemí). Končit bude vždy v 16:45 hodin. Seznamy přihlášených dětí najdete u hlavního vchodu. Rozdělení do tříd na Školičce je pouze orientační. V případě, že chcete, aby Vaše dítě bylo společně s nějakým kamarádem, domluvte se přímo na místě. Toto rozdělení v žádném případě nesouvisí s konečným rozřazením dětí do budoucích 1. tříd. Pokud se na Školičku nemůžete dostavit, omlouvat se nemusíte, vše je dobrovolné. Před vstupem do tříd prosíme o přezutí dětí.

 

Případné dotazy Vám zodpovíme na první Školičce ve třídě 2.A v 16:15 hodin. Bližší informace k nástupu prvňáčků do školy se dozvíte na schůzce rodičů budoucích prvňáčků v úterý 4. června od 15:30 hodin.

 

Další termíny Školiček jsou 22.5. a 29.5.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi dětmi

Kolektiv zaměstnanců Tylovky

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Run and Help – Sportujeme pro Šimona

Školní e-shop bude otevřen od pondělí 20. 5. 2024!

Hledáme posilu do školní kuchyně

Derniéra pohádky O staré vrbě!

Schůzka rodičů nově přijatých dětí- KMŠ

Dodatek č. 1 ke Kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025