Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Školní družina v Domovince

Ve čtvrtek 15. 12. děti ze školní družiny při ZŠ J. K. Tyla navštívily seniory v Domovince. U rozsvíceného vánočního stromu zazpívaly všem přítomným vánoční koledy za doprovodu kytar a fléten, zahrály pohádku Vánoční přání a přednesly pásmo básniček. Pro zpestření předvedly i ukázky moderních tanců. V závěru vystoupení děti popřály seniorům krásné Vánoce a předaly drobné dárečky, které pro ně vyráběly v odděleních školní družiny. Byly odměněny potleskem, úsměvy a mnohdy i pohlazením. Odcházely s pocitem, že udělaly radost tím, co se naučily a také s přesvědčením, že na jaře se opět vrátí.

V. Vlasatá, vedoucí školní družiny

Stáhnout soubor

    Domovinka 2Domovinka 1

Další Aktuality

Kroužky pro jihočeské děti

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2023/2024

Akademie ke Dni matek 11. 5. 2023

Roztančený podvečer Tylovky v Elimu 

Karneval školní družiny

Pozvánka na akci V tanečním rytmu