Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Strážní andělé

 

Vážení rodiče,

 

z důvodu omezení vstupu cizích osob do školy budou od pondělí 20. 9. 2021 na naše prvňáčky čekat u vstupu do šaten Strážní andělé. Děti je poznají podle svítivé zelenožluté vesty se symbolem anděla. Jde o naše paní asistentky a našeho pana asistenta. Děti si převezmou a pomohou jim u skříněk s obutím a s převlečením. Poté zavedou prvňáčky do třídy, kde na ně již budou čekat paní učitelky. I Vás prosíme o spolupráci. Pomozte nám vést děti k samostatnosti a nedoprovázejte, prosím, prvňáčky do šaten.

 

Děkujeme za pochopení

vedení školy

 

 

 

Strážní anděléStáhnout soubor

Další Aktuality

Run and Help – Sportujeme pro Šimona

Školní e-shop bude otevřen od pondělí 20. 5. 2024!

Hledáme posilu do školní kuchyně

Derniéra pohádky O staré vrbě!

Školička pro budoucí prvňáčky

Dodatek č. 1 ke Kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025