Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je úterý, 19. listopadu, svátek má Alžběta, gratulujeme!

Turnaj v pexesu

Ahoj tady parlament.
Srdečně vás zveme na další parlamentní akci, která nese název Pexeso. Tato událost se bude konat ve školní jídelně a pro ty nejlepší jsou připraveny i skvělé ceny.
Chceš zjistit, jestli právě ty patříš mezi ty nejlepší? Přijď tedy za námi ve středu 30. ledna ve 14:15 do školní jídelny a vyzkoušej si svou všímavost, postřeh a logiku a především si to přijď užít!
Hra bude rozdělena do 2 kategorií – první a druhý stupeň, tudíž bude mít každý rovnocenné soupeře.
Těšíme se na vás. Váš parlament :)
P. S.
Žáci, kteří chodí do školní družiny, přinesou lísteček své paní vychovatelce (podepsaný zákonným zástupcem), že se turnaje zúčastní. Budou pak na dobu od 14,15 – 15,15 hodin uvolněni z družiny. Po skončení turnaje se tam vrátí.
Po dobu turnaje se o tyto děti postarají členové školního parlamentu.