Tyláček je nejlepším časopisem 2. stupně ZŠ v Jihočeském kraji v roce 2021!

Soutěž Školní časopis roku 2021 v Jihočeském kraji má své vítěze. Na prvních místech se ve svých kategoriích umístily časopisy Ámos, Tyláček a Vedneměsíčník. Výsledky byly slavnostně vyhlášeny v pátek 24. září ve Studentském klubu Kampa v areálu Jihočeské univerzity.

Tyláček vzniká pod rukama členů Redakčního kroužku, který na škole působí v rámci projektu „Inkluzivní vzdělávání pro školy zřízené městem Písek“

Více informací naleznete v tiskové zprávě.

Vyhlášení celostátního kola pak proběhlo začátkem ledna 2022. Ani zde se Tyláček neztratil a obsadil krásné 8.místo.

Děkujeme redakční radě, všem přispěvatelům a podporovatelům, zvláště pak Spolku rodičů.

Tisková zpráva z vyhlášeníStáhnout soubor