Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Úspěchy našich žákyň v didaktických olympiádách – dějepis a matematika

16. ledna 2017 se konalo okresní kolo dějepisné olympiády. Skvěla nás reprezentovala ziskem 3. místa Kristýna Velková z 9.A. Dobře si vedly i Gabriela Vandasová z 9.B a Anna Reinišová z 8.B – velká naděje do příštího roku. Do soutěže děvčata připravovala paní učitelka Mgr. Bc. Kateřina Raabová.

24. ledna 2017 se konalo okresní kolo matematické olympiády. Tam se dařilo Nele Vodnrákové z 9.B, která získala 2. místo. Neztratila se ani Lucie Kosánková také z 9.B. Do soutěže je připravovala paní učitelka Mgr. Drahomíra Nedomová.

Stáhnout soubor

    DOMOZ9

Další Aktuality

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021

Letní příměstské tábory 2021

Aplikace InspIS SETmobile pomůže při přípravě na přijímací a maturitní zkoušky

Organizace konce pololetí a pololetních a jarních prázdnin

NEJORIGINÁLNĚJŠÍ STAVBY ZE SNĚHU

Informace poradkyně pro volbu povolání k administraci přihlášek na SŠ 2021