Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je neděle, 15. prosince, svátek má Radana, gratulujeme!

Vánoce a tvoření s rodiči ve Zvonečku

Děkujeme rodičumům za hezkou atmosféru a za finanční podporu.

Stáhnout soubor

    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Pozvánka na charitativní prodej andělů

To jsou naše Sluníčka

Cvičíme jógu – Zvonečci

Halloween – Zvonečci

Strašidelný den – Sluníčka

Hrajeme pohádku – Zvonečci