Výlet dětí z KMŠ na vyhlídku lesníků

Koncem října jsme se vypravili do lesa pozorovat změny v přírodě a sledovat, zda již přichází podzim. Ačkoliv jsme autobusem vyjížděli z Písku za velké mlhy, nahoře v okolí Živce bylo jasno a slunečno. Užili jsme si podzimní les, sbírali barevné listí, bukvice a žaludy, chodili po spadlých kládách jako po kladině. Prošli jsme okruh od Živce přes Jarník k Vyhlídce píseckých lesníků. Tam jsme si dali svačinu a šli pak zpět přes Jarník, Sedlo pod Srní homolí a kolem lomu U obrázku. Z vyhlídky jsme pozorovali, jak je celé město schované pod pokličkou z mlhy. Byli jsme rádi, že na nás v lese svítí krásné podzimní sluníčko.