Vyrábíme dárky pro klienty Oblastní charity Písek

Dnes jsem dostal moc pěkný dopis od vedoucí pečovatelské služby Oblastní charity Písek paní Zachatové, o který se s vámi chci podělit.

„Děti ze ZŠ J. K. Tyla pod vedením paní Aleny Vlnové ve školní družině nezahálí, ale vyrábí dárky pro klienty Oblastní charity Písek. Jejich činnost je smysluplná. Dárky vyrábí nejen s nadšením, ale i s tím, že přijdou do rukou potřebných. Dárky s motivy nadcházejících svátků jara – Velikonoc, zaměstnanci pečovatelské služby předají při návštěvách klientům v jejich domácím prostředí.“