Konzultační odpoledne

Vážení rodiče,
na čtvrtek 10.6. chystáme po delší době konzultační odpoledne.
Aktuální vládní opatření nám již umožňují uskutečnit tuto akci v tradiční podobě, tedy za osobní přítomnosti Vás rodičů.
Přesto Vás žádáme, abyste svou přítomnost zvážili. Pokud si myslíte, že situaci Vašich dětí lze konzultovat s učiteli elektronickou formou, či telefonicky, učiňte prosíme tak. Jistě chápete, že v dané situaci není shromažďování většího počtu lidí v budově školy žádoucí. Děkujeme.
Pokud se rozhodnete přijít osobně, zarezervujte se v systému, který je jako obvykle připraven zde:
Doba konzultace je omezena na maximálně 10 minut (dvě políčka). Delší rezervace budou zkracovány administrátorem.
Všechny Vás žádáme o dodržování protiepidemiologických opatření v budově školy (respirátor, desinfekce).
Děkujeme za pochopení.