Plán akcí KMŠ na červen 2021

- V pondělí 7.6. se fotíme, začíná se cca v 9.30. Budou se fotit společné fotky tříd a individuální foto dětí – náhled bude na nástěnce.

Ve  středu 9.6. jedeme na výlet  za zvířátky na statek Zelený dub v Dubí Hoře  v Drhovli.

Odjezd autobusu v 8.00, přiveďte  tedy děti do školky nejpozději do 7.50.

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

Ve čtvrtek 10.6. přijede divadlo Zvoneček s letní pohádkou, začátek v 10.00.

Ve čtvrtek 17.6. se koná na zahradě  od 10.00 sportovní dopoledne s floorballem. Prosíme, dejte dětem vhodnou obuv a oblečení.

V úterý 22.6.  od 17.00 se koná rodinná zahradní slavnost „Rozloučení s předškoláky“ se soutěžemi pro děti s rodiči a s opékáním buřtů.  J sou zvány všechny děti ze školky se svými rodiči.

Následuje spaní předškoláků v MŠ.

Podrobnosti budou vyvěšeny na nástěnce.

– Od 1.7. je ve školkách prázdninový provoz.  Do MŠ se přijímají pouze děti, které jsou přihlášeny, přihlašování ukončeno 31.5.2021.

O prázdninách se stravné i školné platí  v hotovosti předem při nástupu do jednotlivých školek.