Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na informační schůzku rodičů budoucích prvňáčků, která se bude konat před hlavním vchodem školy v úterý 8. června 2021 od  16:00 hodin.

Poskytneme Vám základní informace týkající se nástupu Vašeho dítěte do školy, organizace školního roku a náležitostí spojených s nástupem Vašeho dítěte do 1. ročníku.

Informační brožuru Jdeme do školy, kde naleznete všechny základní a důležité informace o škole a jejím provozu a o vstupu Vašeho dítěte do první třídy, zde naleznete ke stažení.

Na naší škole nabízíme již sedmým rokem možnost zvolit si nevázané písmo Comenia script. Zde jen základní informace:

Těšíme se na setkání s Vámi.

Brožura pro rodiče budoucích prvňáčků 2021-22Stáhnout soubor