Akce KMŠ -prosinec 2022

– V pondělí 5.prosince budeme  ve školce  slavit svátek sv. Mikuláše. Budeme si vyprávět a zahrajeme si některou z legend ze života sv. Mikuláše. Samozřejmě děti  čeká také opravdová mikulášská nadílka.

– V pondělí 19.prosince se ve třídách KMŠ objeví vánoční stromečky a dárky pro děti do školky. Společně  s dětmi vše rozbalíme a užijeme si vánoční den.    Odpoledne od 16.30 se bude konat v obou třídách vánoční posezení  s dětmi a jejich rodiči, prarodiči, sourozenci. Bližší informace si, prosím, přečtěte  na nástěnce.  Pokud chcete,  na nástěnkách v šatnách dětí visí písničky, které se s dětmi učíme, můžete si je vyfotit a přidat se k našemu zpívání. Moc se  těšíme na společné posezení s Vámi.

– Od pátku 23.12. do pondělí 2.1.2022 jsou vánoční prázdniny. Všichni mají automaticky odhlášené obědy. Sejdeme se  v novém roce v úterý 3. ledna.

Všem Vám přeji krásně prožitý advent, plný pohody, klidu a světla v srdci .

Přeji Vám všem, ať o Vánocích Vaše domovy prostoupí  pravá vánoční radost. Stačí, když se chvilku zastavíte a zadíváte se do očí Vašich dětí, tam ji uvidíte. Zůstaňte stát a užijte si ji.

Přeji Vám, ať vnímáte stěstí nejen z hmotných věcí, ale především z toho, co je  lidským očím neviditelné. Radujte se z malých chvilek, z úsměvů, z vloček sněhu, z legrácek dětí, z utišeného pláče,  ze setkání s přáteli, z vyprávění babiček, ze setřených slzí…..  Mějte radost z každého dne, z každé  prožité vteřiny…..

( Lenka, za nás všechny z KMŠ )