Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

Čokoládová fontána v MŠ

Mlsání sladkostí mají děti tuze rády. Ale čerstvé ovoce máčené v tekoucí čokoládě je něco úžasného a lahodného. Všechny děti si tuto sladkou nadílku opravdu vychutnaly. Posuďte sami.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????