Soutěživé dopoledne ve Zvonečkách

Krásné letní teploty nám dopřály uspořádat na naší školní zahradě dopoledne plné her a soutěží, které jsme si všichni opravdu užili. Jezdili jsme na koloběžkách, nosili jsme vodu do rybníčku v děravém pytlíčku, házeli jsme žabičky do vody, sestavovali jsme polámané dopravní značky atd. Děti plnily úkoly s velkým nadšením. Odměnou byla zlatá medaile, kterou dostaly všechny děti.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????