Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Soutěživé dopoledne ve Zvonečkách

Krásné letní teploty nám dopřály uspořádat na naší školní zahradě dopoledne plné her a soutěží, které jsme si všichni opravdu užili. Jezdili jsme na koloběžkách, nosili jsme vodu do rybníčku v děravém pytlíčku, házeli jsme žabičky do vody, sestavovali jsme polámané dopravní značky atd. Děti plnily úkoly s velkým nadšením. Odměnou byla zlatá medaile, kterou dostaly všechny děti.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Omezený provoz 5. MŠ v září 2020

Omezení provozu 5. mateřské školy

Úřední hodiny ve škole o prázdninách

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!