Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Soutěživé dopoledne ve Zvonečkách

Krásné letní teploty nám dopřály uspořádat na naší školní zahradě dopoledne plné her a soutěží, které jsme si všichni opravdu užili. Jezdili jsme na koloběžkách, nosili jsme vodu do rybníčku v děravém pytlíčku, házeli jsme žabičky do vody, sestavovali jsme polámané dopravní značky atd. Děti plnily úkoly s velkým nadšením. Odměnou byla zlatá medaile, kterou dostaly všechny děti.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 5.MŠ Fügnerovo nám.

Přihlášení stravy 5. MŠ

Informace pro rodiče dětí MŠ

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022