Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Soutěživé dopoledne ve Zvonečkách

Krásné letní teploty nám dopřály uspořádat na naší školní zahradě dopoledne plné her a soutěží, které jsme si všichni opravdu užili. Jezdili jsme na koloběžkách, nosili jsme vodu do rybníčku v děravém pytlíčku, házeli jsme žabičky do vody, sestavovali jsme polámané dopravní značky atd. Děti plnily úkoly s velkým nadšením. Odměnou byla zlatá medaile, kterou dostaly všechny děti.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Aktivity pro předškoláky 15. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 14. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 13. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 12. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 11. 1. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021