Děti z KMŠ v muzeu

Blížící se vánoční svátky připomněla dětem z Křesťanské mateřské školy návštěva vánoční výstavy v píseckém muzeu.

Děti si se zájmem prohlížely jednotlivé expozice zobrazující slavení Vánoc v průběhu času, divily se dřívějším dárkům, paní učitelky v expozicích nacházely hračky, které dostávaly za svého dětství. Po shlédnutí výstavy si ještě děti vyráběly krásné plstěné vánoční ozdoby.  Návštěva muzea byla jako vždy velmi hezká.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/