Dnes je úterý, 23. října, svátek má Teodor, gratulujeme!

Výlet na Jarník

V posledním listopadovém týdnu jsme se s dětmi z Křesťanské mateřské školky vypravili na  výlet do píseckých lesů. Naším cílem byl Jarník. Autobus nás vyvezl na Živec, odtud jsme šli k Jarníku.  Na vrcholu Jarníku poblíž rozhledny  se  děti nasvačily. Po předešlým zamračených dnech bylo v den našeho výletu úplně jasno a svítilo sluníčko, nedalo nám to a rozhodli jsme se vylézt na rozhlednu. Děti, které chtěly, vystupovaly nahoru, kdo nechtěl, zůstal dole a pozoroval stoupající postavičky. Námaha stála za to, rozhled z vrcholu rozhledny byl úchvatný, děti byly nadšené. Po sestupu jsme se vydali po červené značce lesem na cestu k rybníkům u Vodáka. Cestou jsme sbírali různé zajímavé přírodniny, ze kterých budeme ve školce tvořit. Od Vodáka nás do školky vezl zpět autobus, vrátili jsme se po krásném dopoledni přesně k obědu.