Plán akcí KMŠ – prosinec 2017

- V pátek 1. prosince jdou starší děti do Prácheňského muzea na předvánoční program. Odchod dětí z KMŠ v 8.15, prosíme, přiveďte děti nejpozději do 7.45.

– V úterý 5.12. budeme v KMŠ slavit Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nepřijde do školky letos  převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.00.

– V pondělí 11. prosince se v KMŠ uskuteční předvánoční koncert dětí ze Základní školy E. Beneše. Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

– Ve středu 13. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

– V úterý 19. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče….Začátek bude v 16.00 ve třídě Hvězdiček a v 16.30 ve třídě Sluníček  (upřesníme na nástěnce v MŠ).

– Od 23.12. 2017 do 2.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve středu 3. ledna.