Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je úterý, 17. července, svátek má Martina, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ – prosinec 2017

- V pátek 1. prosince jdou starší děti do Prácheňského muzea na předvánoční program. Odchod dětí z KMŠ v 8.15, prosíme, přiveďte děti nejpozději do 7.45.

 

– V úterý 5.12. budeme v KMŠ slavit Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nepřijde do školky letos  převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.00.

 

– V pondělí 11. prosince se v KMŠ uskuteční předvánoční koncert dětí ze Základní školy E. Beneše. Prosíme, přiveďte děti do 8.00.

 

– Ve středu 13. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

 

– V úterý 19. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče….Začátek bude v 16.00 ve třídě Hvězdiček a v 16.30 ve třídě Sluníček  (upřesníme na nástěnce v MŠ).

 

– Od 23.12. 2017 do 2.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve středu 3. ledna.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ na červen 2018

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Třída Sluníček z KMŠ v Domovince

Oslava svátku maminek v Křesťanské mateřské škole

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019

Akademie ke Dni matek 2018