Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je středa, 26. února, svátek má Alexandr, gratulujeme!

Děti z KMŠ ve školní knihovně

Děti z KMŠ v knihovně ZŠ J. K. Tyla

V úterý 4. února si šly starší děti z KMŠ poslechnout do ZŠ J. K. Tyla pohádku o drakovi Bodovi. I přes nepřízeň počasí všichni dorazili do školní knihovny, kde je přivítala paní učitelka Jitka Bartošová. Děti se usadily na měkké polštářky a paní učitelka jim představila knížku Jako ty! s překrásnou ilustrací. Společně dotvářeli příběh, představovali si, co se v knížce mohlo přihodit a děti byly nadšené a napnuté. Po pohádce následovalo kreslení obrázků z knížky, hra na zvířátka se zpěvem a prohlídka knihovny. Dětem se návštěva školy moc líbila.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ březen 2020

Karneval v Křesťanské MŠ

Výroba keramiky v KMŠ

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2020/2021

Plán akcí KMŠ únor 2020

Opožděný vánoční dárek pro seniory v Domovince