Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Děti z KMŠ ve školní knihovně

Děti z KMŠ v knihovně ZŠ J. K. Tyla

V úterý 4. února si šly starší děti z KMŠ poslechnout do ZŠ J. K. Tyla pohádku o drakovi Bodovi. I přes nepřízeň počasí všichni dorazili do školní knihovny, kde je přivítala paní učitelka Jitka Bartošová. Děti se usadily na měkké polštářky a paní učitelka jim představila knížku Jako ty! s překrásnou ilustrací. Společně dotvářeli příběh, představovali si, co se v knížce mohlo přihodit a děti byly nadšené a napnuté. Po pohádce následovalo kreslení obrázků z knížky, hra na zvířátka se zpěvem a prohlídka knihovny. Dětem se návštěva školy moc líbila.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Kritéria k přijímání dětí do prvních tříd k plnění povinné školní docházky od školního roku 2023/2024 a informace k organizaci a průběhu zápisu povinné školní docházky

Den otevřených dveří v prvních třídách

Plán akcí KMŠ – březen 2023

Plán akcí KMŠ na únor 2023

Plán akcí KMŠ na leden 2023

Tyláček – všech čtenářů miláček!