Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je sobota, 11. července, svátek má Olga, gratulujeme!

Děti z KMŠ ve školní knihovně

Děti z KMŠ v knihovně ZŠ J. K. Tyla

V úterý 4. února si šly starší děti z KMŠ poslechnout do ZŠ J. K. Tyla pohádku o drakovi Bodovi. I přes nepřízeň počasí všichni dorazili do školní knihovny, kde je přivítala paní učitelka Jitka Bartošová. Děti se usadily na měkké polštářky a paní učitelka jim představila knížku Jako ty! s překrásnou ilustrací. Společně dotvářeli příběh, představovali si, co se v knížce mohlo přihodit a děti byly nadšené a napnuté. Po pohádce následovalo kreslení obrázků z knížky, hra na zvířátka se zpěvem a prohlídka knihovny. Dětem se návštěva školy moc líbila.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!

Upozornění k prázdninovému provozu v MŠ

Informační brožura Jdeme do školy 2020/21

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Informační schůzka rodičů nově přijatých dětí v KMŠ

Rozloučení s předškoláky z KMŠ 2020