Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Děti z KMŠ ve Sladovně

Třetí březnový týden proběhl v Křesťanské mateřské škole ve znamení barev. Byl vyhlášen barevný týden, děti přicházely do školky každý den v oblečení určité barvy. Nenechali se zahanbit ani zaměstnanci školky. Do té správné barvy jsme měli vyladěné i doplňky, takže školka  byla v pondělí celá zelená, v úterý byli všichni ve žlutém, ve středu v červeném a čtvrtek byl modrý den. V pátek o duhovém dnu se vypravili předškoláci do Sladovny, kde si barvy skutečně užili na programu Laboratoř- barvy. Děti malovaly veliké obrazy, obtiskovaly barvy nohama, kreslily na zem při houpání na veliké houpačce a užívaly si barevný svět dalšími způsoby. Všechny děti byly nadšené, bylo to krásné zakončení barevného týdne.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Upozornění k prázdninovému provozu MŠ

Plán akcí KMŠ na červen 2021

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930