Děti z KMŠ ve Sladovně

Třetí březnový týden proběhl v Křesťanské mateřské škole ve znamení barev. Byl vyhlášen barevný týden, děti přicházely do školky každý den v oblečení určité barvy. Nenechali se zahanbit ani zaměstnanci školky. Do té správné barvy jsme měli vyladěné i doplňky, takže školka  byla v pondělí celá zelená, v úterý byli všichni ve žlutém, ve středu v červeném a čtvrtek byl modrý den. V pátek o duhovém dnu se vypravili předškoláci do Sladovny, kde si barvy skutečně užili na programu Laboratoř- barvy. Děti malovaly veliké obrazy, obtiskovaly barvy nohama, kreslily na zem při houpání na veliké houpačce a užívaly si barevný svět dalšími způsoby. Všechny děti byly nadšené, bylo to krásné zakončení barevného týdne.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/