Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Do školy od zítra s rouškou!

Ministerstvo zdravotnictví ČR  před chvílí rozhodlo na základě doporučení expertů a jejich týmů o plošném zavedení roušek ve vnitřních prostorech od čtvrtka 10.9.2020.

Detaily rozhodnutí oznámí ministerstvo zdravotnictví v průběhu dne.

Vyčkáme upřesnění ministerstva školství, nicméně od zítra musí být děti a žáci do školy vybaveni dvěma rouškami a sáčkem k jejich ukládání.

V základní škole není možné doprovázet žáky do vnitřních prostor školy. Záležitosti žáků je nutno vyřizovat dálkově (telefonicky, emailem, eŽK). Vstup cizích osob bez předchozí domluvy s ředitelstvím školy je zakázán. Výjimka pro prvňáčky platí pouze do pátku 11.9.2020. Od pondělí 14.9.2020 budou v šatnách prvňáčkům k dispozici „strážní andělé“, tedy paní asistentky, které prvňáčkům pomohou s převlékáním a doprovodí je do tříd. Poznáte je podle zelené reflexní vesty s obrázkem anděla. Rodiče již také nebudou do šaten vstupovat.

Děkujeme za pochopení.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Strážní andělé

Program třídních schůzek 26.9.2023 a vyúčtování příspěvku Spolku rodičů

Goistické Kameny v po šesté Písku

Pozvání na třídní schůzky a na schůzku třídních důvěrníků

Úspěchy v soutěži v programování

AKCE září