Dnes je čtvrtek, 26. listopadu, svátek má Artur, gratulujeme!

Plán akcí 11.MŠ na září 2020

–  Srdečně zveme všechny rodiče na informační schůzku ve středu 9. září od 16.00. na svých třídách

– Zveme všechny rodiče na informační schůzku pro Předškoláky ve středu 16.září od 16.00 hod. v Sovičkách

Na programu budou informace o provozních a organizačních záležitostech školky, program akcí na 1. pololetí školního roku, seznámení se sdružením rodičů “ Veselá školka“. Samozřejmě bude prostor i na dotazy a připomínky rodičů.

- Každou středu od 7.října až do 16. prosince 2020 chodí předškoláci na plavání. Prosíme o příchod do MŠ nejpozději do 8.00.

Bližší informace dostanou všichni  rodiče na rodičovské schůzce a též visí na nástěnce.

– V pátek 18.září proběhne Logopedické vyšetření ve školce. Více informací na třídách.

Prosíme sledujte nástěnky u třídy.

Děkujeme za spolupráci a na všechny se těšíme :-)