Info k uzavření školky

Mateřská škola je od 16.3. do odvolání uzavřena z důvodu nařízení města Písek vzhledem k minořádným opatřením k ochraně před COVID -19.

O žádost o OČR  si můžete  požádat mailem na adrese: lenka.kucerova@zstylova.cz, případně v pondělí  a v úterý 16.3. – 17.3. si ji vyzvednout osobně  v ředitelně Křesťanské mateřské školy  od 8.00 do 12.00 hodin.

V dalších dnech vzhledem k vyhlášené karanténě zasíláme OČR pouze mailem. V mailu uveďte jméno dítěte a od kdy potřebujete OČR.

Pokud byste potřebovali, kontaktujte mne telefonicky na mobilu 728 685 007

Přeji všem pevné zdraví a doufám v brzké shledání  v mateřské škole.

Bc.  Helena Lenka Kučerová, vedoucí učitelka 9. MŠ a KMŠ