Informace k provozu školní družiny od 4. ledna 2021

Od 4. 1. 2021 bude pro žáky 1. a 2. tříd otevřena i školní družina. Provoz bude zajištěn ráno od 6:00 hodin a odpoledne do 16:30 hodin. Družiny budou umístěny vždy ve stejné místnosti jako odpovídající třída. Bližší informace k vyzvedávání žáků budou vyvěšeny u hlavního vchodu u zvonků.

Prostory velké družiny (ŠD 5) budou od 4. 1. 2021 dočasně sloužit k zajištění vykonávání péče o děti, o které nemohou za krizové situace vykonávat péči rodiče nebo jiný zákonný zástupce.

Případné dotazy k provozu školní družiny Vám zodpovíme na tel. čísle 723 233 584 nebo mailem na adrese: vlasta.vlasata@zstylova.cz