Informace k výuce od 14.10. do 23.10.2020

1. Platí nařízení ředitele školy k vynucené distanční výuce ke stažení zde.

2. Na toto období platí upravené „distanční“ rozvrhy​ s rozdělením předmětů na hlavní (ČJ, M, AJ – cca 3x týdně) a vedlejší (ostatní naukové cca 1x týdně). Nevyučujeme výchovy.

3. Pokyny k možnosti odebírat ve škole obědy do vlastních jídlonosičů  jsou zveřejněny samostatně.

4. Jak to bude s potvrzením ošetřovného zatím nebylo určeno. Předpokládá se možnost čestného prohlášení rodičů. Informace bude zveřejněna hned po rozhodnutí příslušných úřadů. Prosíme vyčkejte.​ Pokud by to tak nebylo, bude postup stejný jako na jaře, tedy emailem žádost paní sekretářce, elektronický podpis ředitele školy a zaslání zpět emailem.

5. Škola je určena v krizovém plánu Jihočeského kraje jako místo, kde je poskytnuta péče​ dětem rodičů vyjmenovaných v zákoně o krizovém řízení, v omezeném provozu bude stále, stejně jako se budou ve školní kuchyni dále vařit obědy pro seniory v rámci střediska stravovacích služeb.

6. Základem úspěšného zvládnutí podobných situací je komunikace, osobní zodpovědnost, snaha a připravenost. Budeme si navzájem držet pěsti.​