Prázdninová manéž za

Hurááááááááááá!

Loučení s předškoláky

Koncem června proběhlo na zahradě mateřské školy poslední setkání rodičů, dětí a učitelů u příležitosti loučení s předškoláčky.  Skupinka dětí, které v září usednou do školních lavic první třídy, se loučilo pásmem básniček a písniček s pomocí mladších dětí. Nechybělo ani slavnostní popřání, kdy pan ředitel ZŠ popřál všem krásný vstup na  Základní školy a popřál mnoho úspěchů.  Děti se usmívaly a z mateřské školy odcházely ve stejných tričkách, s pamětním listem Mateřské školy a odměnou. Nezbývá nám, než popřát budoucím prvňáčkům hodně štěstí a spousty kamarádů. Samozřejmě i jedničky do žákovské knížky.