Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Prázdninová manéž za


Hurááááááááááá!Loučení s předškoláky

Koncem června proběhlo na zahradě mateřské školy poslední setkání rodičů, dětí a učitelů u příležitosti loučení s předškoláčky.  Skupinka dětí, které v září usednou do školních lavic první třídy, se loučilo pásmem básniček a písniček s pomocí mladších dětí. Nechybělo ani slavnostní popřání, kdy pan ředitel ZŠ popřál všem krásný vstup na  Základní školy a popřál mnoho úspěchů.  Děti se usmívaly a z mateřské školy odcházely ve stejných tričkách, s pamětním listem Mateřské školy a odměnou. Nezbývá nám, než popřát budoucím prvňáčkům hodně štěstí a spousty kamarádů. Samozřejmě i jedničky do žákovské knížky.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informace o zahájení prací na 11.MŠ Na Ryšavce Písek

Mapa mateřské školy – Analytická zpráva 2018/2019

Pohled MŠMT na spaní v mateřské škole

Informace o personální změně na místě vedoucí učitelky v Mateřské škole Na Ryšavce 241, Písek

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd