Škola, kde si každý najde svoje...

Hurá do školy!

Dnes je úterý, 19. listopadu, svátek má Alžběta, gratulujeme!

Mapa mateřské školy – Analytická zpráva 2018/2019

Vážení rodiče dětí z našich 4 mateřských škol,

cílem naší školy je, aby se děti do školy těšily a cítily se zde bezpečně, učitelé předávali znalosti a vědomosti s chutí a svou práci měli rádi, aby se provozním zaměstnancům ve škole dobře pracovalo a rodiče byli s výběrem školy pro své děti spokojení.

Zda se nám to daří a co bychom případně měli změnit, nám musíte říct vy, kteří jste do chodu školy zapojení.

Proto jsme si nechali od společnosti SCIO připravit dotazník, který jsme Vám všem předložili v únoru 2019 a prosili jsme o jeho vyplnění.

Dotazník vyplňovali rodiče, vedoucí učitelky, paní učitelky i provozní pracovníci školy.

Podrobné výsledky za každou mateřskou školu zveřejníme na nástěnkách v mateřských školách v září 2019.

Analytické zprávy budeme postupně projednávat jak v mateřských školách, tak i na úrovni vedení školy a všech pracovníků, kterých se výsledky týkají.

V roce 2021 plánujeme opakování průzkumu. Zajímat nás bude samozřejmě posun hlavně v oblastech, kde je ještě nutno některé věci vylepšit.

Děkujeme Vám za podporu.

Mgr. Bc. Pavel Koc