Dnes je středa, 23. září, svátek má Berta, gratulujeme!

Loučení s předškoláky

Už je tu opět ten čas, kdy se z malých prťátek vyloupli velcí předškoláci, kteří se pomalu připravují na jejich další velký krok v životě. Tyto chvíle v mnohých z nás vyvolávají smíšené emoce, se kterými se musí poprat nejen děti, které opouští naši MŠ, ale i učitelky, které se těmto dětem po celý čas v MŠ věnovaly a dopomáhaly jim objevovat svět a naučit se v něm částečně pohybovat. Doufáme, že dětem zůstanou kladné vzpomínky na naši školku a přejeme všem mnoho úspěchů při jejich další cestě životem.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????