Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Děti z 5. MŠ na zmrzlině

Ke konci školního roku jsme se s dětmi vydali na zmrzlinu, na kterou se děti moc těšily. Všechny si na ní pochutnaly, jak jen to šlo.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????