Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Narozeniny Lucinky ve Sluníčkách

Už tu máme zase jednu holčičku, která patří mezi opravdové předškolačky. Velkou gratulaci a oslavu uspořádaly děti s paní učitelkami pro Lucinku Velkovou. Všichni si to moc užili. Želví dort, který Lucinka do MŠ přinesla, chutnal opravdu báječně.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Přihlášení stravy 5. MŠ

Informace pro rodiče dětí MŠ

Dodatek č. 1 ke kritériím k přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022

Aktivity pro Kuřátka – Maminka má svátek

Aktivity pro děti z Modrého zvonečku – Svátek maminek

Upřesnění informací k zápisu do 5. MŠ 2021