Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Narozeniny Lucinky ve Sluníčkách

Už tu máme zase jednu holčičku, která patří mezi opravdové předškolačky. Velkou gratulaci a oslavu uspořádaly děti s paní učitelkami pro Lucinku Velkovou. Všichni si to moc užili. Želví dort, který Lucinka do MŠ přinesla, chutnal opravdu báječně.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Vzdělávací aktivity pro předškoláky – 22. 2. – 26. 2. 2021 – O Koblížkovi

Změna telefonních čísel 5. MŠ

Vzdělávací aktivity pro předškoláky – Z pohádky do pohádky – 15. 2. – 19. 2. 2021

Vzdělávací aktivity pro předškoláky 8. 2. – 12. 2. 2021 – Karneval

Kuřátka – projektový den – fotky

Sluníčka – Zimní radovánky – fotky