Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Narozeniny Lucinky ve Sluníčkách

Už tu máme zase jednu holčičku, která patří mezi opravdové předškolačky. Velkou gratulaci a oslavu uspořádaly děti s paní učitelkami pro Lucinku Velkovou. Všichni si to moc užili. Želví dort, který Lucinka do MŠ přinesla, chutnal opravdu báječně.

Stáhnout soubor

    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Kuřátková třída – odkaz na video

Sluníčková třída – předškoláci film. mp4

Sluníčková třída – pasování předškoláků

Jahůdková třída – naši předškoláci

Zvonečková třída – Ahoj léto