Narozeniny Lucinky ve Sluníčkách

Už tu máme zase jednu holčičku, která patří mezi opravdové předškolačky. Velkou gratulaci a oslavu uspořádaly děti s paní učitelkami pro Lucinku Velkovou. Všichni si to moc užili. Želví dort, který Lucinka do MŠ přinesla, chutnal opravdu báječně.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????