Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

Zvonečci v muzeu

Díky babičce Charlotky Vargové jsme se s dětmi vydali na návštěvu muzea, kde měly děti možnost seznámit se se Strakonickým dudákem a jeho dudy, s tanečním souborem Písečánek a vyzkoušet si nazdobit hnětýnku. Velkým překvapením pro všechny děti bylo vidět „opravdového“ vodníka, který se nás ujal hned před muzeem. Seznámil děti s malým Česílkem a s rybami, které měl v nůši. Poté nás dovedl k živým rybičkám, o kterých nám pověděl spoustu zajímavostí. Vodníkovi (dědečkovi Charlotky) mnohokrát děkujeme a těšíme se na další návštěvu.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????