Lyžařský výcvik 7. tříd na Kramolíně

V termínu od neděle 29.1.2017 do pátku 3.2.2017 vyjeli naši sedmáci tradičně na lyžařský výcvik do Skiareálu Kramolín.

Lyžovat nás baví

Na konci ledna se žáci 7.ročníku zúčastnili lyžařského zájezdu do šumavského lyžařského centra v Lipně nad Vltavou. Plni odhodlání se naučit, někteří spíše zdokonalit, umění lyžařskému a snowboardovému, brázdili za téměř ideálního počasí a podmínek místní sjezdovky. Vše ještě umocňovalo perfektní ubytování v hotelu přímo na vrcholu Kramolína. V příjemné atmosféře, která panovala mezi dětmi i instruktory, okusili na závěr kurzu všichni i sjezdovky náročnější, čímž stvrdili své nově nabyté lyžařské dovednosti a své odhodlání pokračovat v tomto tak krásném, i když čím dál tím více nákladnějším, zimním sportu. Přestože se nám nevyhnuly zdravotní komplikace, ze slov všech dětí se linula spokojenost z krásně prožitého týdne na horách.

Fotografie hovoří lépe než slova.

fun1fun2pohodapohoda2ski1snb1snb2snb3teamteorieprochazkarozcvickazapad slunce