Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je pátek, 18. září, svátek má Kryštof, gratulujeme!

Lyžařský výcvik 7. tříd na Kramolíně

V termínu od neděle 29.1.2017 do pátku 3.2.2017 vyjeli naši sedmáci tradičně na lyžařský výcvik do Skiareálu Kramolín.

 

Lyžovat nás baví

Na konci ledna se žáci 7.ročníku zúčastnili lyžařského zájezdu do šumavského lyžařského centra v Lipně nad Vltavou. Plni odhodlání se naučit, někteří spíše zdokonalit, umění lyžařskému a snowboardovému, brázdili za téměř ideálního počasí a podmínek místní sjezdovky. Vše ještě umocňovalo perfektní ubytování v hotelu přímo na vrcholu Kramolína. V příjemné atmosféře, která panovala mezi dětmi i instruktory, okusili na závěr kurzu všichni i sjezdovky náročnější, čímž stvrdili své nově nabyté lyžařské dovednosti a své odhodlání pokračovat v tomto tak krásném, i když čím dál tím více nákladnějším, zimním sportu. Přestože se nám nevyhnuly zdravotní komplikace, ze slov všech dětí se linula spokojenost z krásně prožitého týdne na horách.

Fotografie hovoří lépe než slova.

Stáhnout soubor

    fun1fun2pohodapohoda2ski1snb1snb2snb3teamteorieprochazkarozcvickazapad slunce

Další Aktuality

Roušky při výuce na 2. stupni již od pátku 18.9.2020!

Studenti vysokých škol nabízejí žákům doučování… Máte zájem?

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

1. září 2020 – první školní den na Tylovce

Přihlašování do kroužků