Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je sobota, 31. října, svátek má Štěpánka, gratulujeme!

Počasí

Mikulášská nadílka v KMŠ

Mikuláš v Křesťanské mateřské školce

Letošní mikulášská nadílka proběhla v naší školce netradičním způsobem.  Po domluvě s rodiči jsme se rozhodli, že místo převlečeného Mikuláše, kterého se některé malé děti zbytečně bojí, se děti setkají s postavou tohoto světce jiným způsobem. Přiblížili jsme dětem sv. Mikuláše ve vyprávění s jednoduchou dramatizací a výtvarným ztvárněním jedné ze známých legend z Mikulášova života.  Tradiční nadílka byla součástí prožívaného příběhu. Děti byly příjemně překvapené a nadšené, prožili jsme krásné dopoledne bez stresu a pláče, jen s úsměvy a radostí.

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Provoz KMŠ v listopadu

Změna termínu podzimních prázdnin

Kocourek Modroočko

Program pro předškoláky v muzeu

Setkání s loňskými předškoláky

Plán akcí KMŠ – říjen 2020