Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Mikulášská nadílka v KMŠ

Mikuláš v Křesťanské mateřské školce

Letošní mikulášská nadílka proběhla v naší školce netradičním způsobem.  Po domluvě s rodiči jsme se rozhodli, že místo převlečeného Mikuláše, kterého se některé malé děti zbytečně bojí, se děti setkají s postavou tohoto světce jiným způsobem. Přiblížili jsme dětem sv. Mikuláše ve vyprávění s jednoduchou dramatizací a výtvarným ztvárněním jedné ze známých legend z Mikulášova života.  Tradiční nadílka byla součástí prožívaného příběhu. Děti byly příjemně překvapené a nadšené, prožili jsme krásné dopoledne bez stresu a pláče, jen s úsměvy a radostí.

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Veletrh volnočasových aktivit 24.9.2021 v Písku

Změna v zavírání brány Dobrovského

Nová brána z ulice Dobrovského

Pro prvňáčky a jejich rodiče

Plán akcí KMŠ – září 2021

Oznámení o zvýšení cen stravného pro děti a žáky od 1.9.2021