Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Mikulášská nadílka v KMŠ

Mikuláš v Křesťanské mateřské školce

Letošní mikulášská nadílka proběhla v naší školce netradičním způsobem.  Po domluvě s rodiči jsme se rozhodli, že místo převlečeného Mikuláše, kterého se některé malé děti zbytečně bojí, se děti setkají s postavou tohoto světce jiným způsobem. Přiblížili jsme dětem sv. Mikuláše ve vyprávění s jednoduchou dramatizací a výtvarným ztvárněním jedné ze známých legend z Mikulášova života.  Tradiční nadílka byla součástí prožívaného příběhu. Děti byly příjemně překvapené a nadšené, prožili jsme krásné dopoledne bez stresu a pláče, jen s úsměvy a radostí.

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informační brožura pro rodiče budoucích prvňáčků

Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчального закладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону № 67/2022 Зб. («лекс Україна» – освіта)

Školička pro budoucí prvňáčky

Plán akcí KMŠ – červen 2022

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930, Písek