Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Mikulášská nadílka v KMŠ

Mikuláš v Křesťanské mateřské školce

Letošní mikulášská nadílka proběhla v naší školce netradičním způsobem.  Po domluvě s rodiči jsme se rozhodli, že místo převlečeného Mikuláše, kterého se některé malé děti zbytečně bojí, se děti setkají s postavou tohoto světce jiným způsobem. Přiblížili jsme dětem sv. Mikuláše ve vyprávění s jednoduchou dramatizací a výtvarným ztvárněním jedné ze známých legend z Mikulášova života.  Tradiční nadílka byla součástí prožívaného příběhu. Děti byly příjemně překvapené a nadšené, prožili jsme krásné dopoledne bez stresu a pláče, jen s úsměvy a radostí.

 

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Informace k zápisu do MŠ

Tyláček, všech čtenářů miláček…

Předběžné výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2021/2022

Informace ke školnímu stravování od 12.4. a 19.4.2021

Informace k otevření MŠ 12.4.2021

Velikonoce a jaro na Tylovce