Škola, kde si každý najde svoje...

Dnes je středa, 24. ledna, svátek má Miloš, gratulujeme!

Vánoční voskování se včelařem

V rámci projektu „Žijeme spolu na jedné planetě“ se na naší škole již tradičně uskutečnila ve středu 13.12. beseda o životním prostředí, včelách a přírodních materiálech, spojená s výrobou vánočních ozdob a svíček ze včelího vosku. Tento program je určen pro žáky 6. tříd. Žáci vždy 2 vyučovací hodiny pracovali v učebně výtvarné výchovy pod vedením protivínského včelaře pana Josefa Rotbauera a jeho manželky. Tento program obohatil žáky o cenné informace i dovednosti a provoněl školu včelím voskem.

Odpoledne navázalo na akci Vánočnění – výtvarné dílny  pro rodiče a děti.

DSCN3875DSCN3887DSCN3888DSCN3892DSCN3893DSCN3894DSCN3896DSCN3898DSCN3899