Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva první třídy ZŠ J. K. Tyla

Zápis klepe na vrátka a našim předškolákům se pomalu krátí doba jejich bezstarostného života. Jak to ve škole vypadá a co je čeká? Díky spolupráci se ZŠ J. K. Tyla měly děti možnost nahlédnout do prvních tříd a vyzkoušet si, jaké to je být „ nanečisto“ prvňáčkem.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Vánoce na Tylovce e-katalog

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Kamarádi z hmyzí říše

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…