Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je středa, 23. září, svátek má Berta, gratulujeme!

Návštěva první třídy ZŠ J. K. Tyla

Zápis klepe na vrátka a našim předškolákům se pomalu krátí doba jejich bezstarostného života. Jak to ve škole vypadá a co je čeká? Díky spolupráci se ZŠ J. K. Tyla měly děti možnost nahlédnout do prvních tříd a vyzkoušet si, jaké to je být „ nanečisto“ prvňáčkem.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Omezený provoz 5. MŠ v září 2020

Omezení provozu 5. mateřské školy

Úřední hodiny ve škole o prázdninách

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!