Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva první třídy ZŠ J. K. Tyla

Zápis klepe na vrátka a našim předškolákům se pomalu krátí doba jejich bezstarostného života. Jak to ve škole vypadá a co je čeká? Díky spolupráci se ZŠ J. K. Tyla měly děti možnost nahlédnout do prvních tříd a vyzkoušet si, jaké to je být „ nanečisto“ prvňáčkem.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Charitativní andílci nejen ve škole na jarmarku…

Stávka 27. 11. 2023 potvrzena

Potvrzení stávky v pondělí 27.11.2023

Tylovka a stávka

Naše Kuřátka

Hledáme pracovní posily na 11.MŠ Písek – asistent/ka pedagoga a učitel/ka