Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Návštěva první třídy ZŠ J. K. Tyla

Zápis klepe na vrátka a našim předškolákům se pomalu krátí doba jejich bezstarostného života. Jak to ve škole vypadá a co je čeká? Díky spolupráci se ZŠ J. K. Tyla měly děti možnost nahlédnout do prvních tříd a vyzkoušet si, jaké to je být „ nanečisto“ prvňáčkem.

Stáhnout soubor

    ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Aktivity pro předškoláky 15. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 14. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 13. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 12. 1. 2021

Aktivity pro předškoláky 11. 1. 2021

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. PROSINCE 2020 DO 10. LEDNA 2021