Dnes je středa, 23. září, svátek má Berta, gratulujeme!

Návštěva první třídy ZŠ J. K. Tyla

Zápis klepe na vrátka a našim předškolákům se pomalu krátí doba jejich bezstarostného života. Jak to ve škole vypadá a co je čeká? Díky spolupráci se ZŠ J. K. Tyla měly děti možnost nahlédnout do prvních tříd a vyzkoušet si, jaké to je být „ nanečisto“ prvňáčkem.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????