Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Zvonečci a výtvarná soutěž

Děti ze Zvonečku se účastnily výtvarné soutěže s názvem Planeta Země. Použili jsme různé výtvarné techniky, do kterých děti promítly svoji fantazii. Jak to bude na naší planetě vypadat v budoucnu? O tom ví své Charlota Anna Vargová, která se umístila v této soutěži na 1. místě. Moc gratulujeme Charlotce a děkujeme všem dětem, které se zapojily do této soutěže.

Stáhnout soubor

    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Vánoce na Tylovce e-katalog

Vánoční jarmark a Charitativní stánek na náměstí – zrušeno

Charitativní prodej andílků z Tylovky ve středu 1.12.2021 na Velkém náměstí

Kamarádi z hmyzí říše

Pozvánka dna Drakiádu školního parlamentu

Reportáž z Tylovky na stránkách aktuálního vydání Učitelských novin…