Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je sobota, 19. září, svátek má Zita, gratulujeme!

Zvonečci a výtvarná soutěž

Děti ze Zvonečku se účastnily výtvarné soutěže s názvem Planeta Země. Použili jsme různé výtvarné techniky, do kterých děti promítly svoji fantazii. Jak to bude na naší planetě vypadat v budoucnu? O tom ví své Charlota Anna Vargová, která se umístila v této soutěži na 1. místě. Moc gratulujeme Charlotce a děkujeme všem dětem, které se zapojily do této soutěže.

Stáhnout soubor

    ??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Další Aktuality

Upřesnění k povinným rouškám ve škole od 10.9.2020

Do školy od zítra s rouškou!

Omezený provoz 5. MŠ v září 2020

Omezení provozu 5. mateřské školy

Úřední hodiny ve škole o prázdninách

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!