Dnes je pátek, 25. září, svátek má Zlata, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ ČERVEN 2017

- V pátek 2. června navštíví areál mateřské školy v rámci dopravní výchovy policisté s policejním autem.Začátek pro děti z KMŠ v 9.45.

– V pondělí 19. června se koná od 16.45 rodinná zahradní slavnost „Rozloučení s předškoláky“. Podrobnosti budou vyvěšeny na nástěnce v KMŠ.

– Ve čtvrtek 22. června jdou předškoláci do muzea na program „Folklórní abeceda“. Prosíme o příchod do MŠ do 8.30.

– V úterý 27. června  čeká všechny děti „Cesta za pokladem“. Přiveďte děti do MŠ do 8.00.

– V červenci a v srpnu je prázdninový provoz. Do MŠ se přijímají pouze děti, které jsou přihlášeny, přihlašování ukončeno 31.5.2017. O prázdninách se stravné i školné platí  v hotovosti předem při nástupu do jednotlivých školek.