Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Den dětí v KMŠ

Svátek všech dětí jsme v Křesťanské mateřské škole oslavili s jednodenním předstihem již ve středu 31.května. Na naši školkovou zahradu přišli studenti z Domova mládeže se svými vychovatelkami paní Tarcalovou a paní Helmanovou. Všechny slečny a mladíci se proměnili v pohádkové postavy. Na patnácti stanovištích pak zadávali různé pohádkové úkoly. Děti nejvíce zaujalo skákání v čertovských pytlích, přebírání hrášků s Popelkou, chytání rybiček s vodníkem, hádání hádanek s vílou, tanec s princem a princeznou a střílení žabek se Shrekem. Srdečně děkujeme všem studentům i jejich vychovatelkám za přípravu krásného dne pro děti.

Děti se také velmi radovaly se zmrzliny, kterou jim dávaly do kornoutků naše paní kuchařky. Na závěr slavnosti samozřejmě nechybělo malé dárkové překvapení pro každého z dětí.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Adventní kalendář KMŠ pro rodiny

Plán akcí KMŠ na prosinec 2023

Charitativní andílci nejen ve škole na jarmarku…

Stávka 27. 11. 2023 potvrzena

Potvrzení stávky v pondělí 27.11.2023

Tylovka a stávka