Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Den dětí v KMŠ

Svátek všech dětí jsme v Křesťanské mateřské škole oslavili s jednodenním předstihem již ve středu 31.května. Na naši školkovou zahradu přišli studenti z Domova mládeže se svými vychovatelkami paní Tarcalovou a paní Helmanovou. Všechny slečny a mladíci se proměnili v pohádkové postavy. Na patnácti stanovištích pak zadávali různé pohádkové úkoly. Děti nejvíce zaujalo skákání v čertovských pytlích, přebírání hrášků s Popelkou, chytání rybiček s vodníkem, hádání hádanek s vílou, tanec s princem a princeznou a střílení žabek se Shrekem. Srdečně děkujeme všem studentům i jejich vychovatelkám za přípravu krásného dne pro děti.

Děti se také velmi radovaly se zmrzliny, kterou jim dávaly do kornoutků naše paní kuchařky. Na závěr slavnosti samozřejmě nechybělo malé dárkové překvapení pro každého z dětí.

Více fotografií z akce na fotogalerii KMŠ:  http://krestanskams.rajce.idnes.cz/

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Tyláček č. 117 – letní čtení k vodě a na výlety

Upozornění k prázdninovému provozu MŠ

Plán akcí KMŠ na červen 2021

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Aktuální informace Policie ČR

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2021/2022 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930