Plán akcí KMŠ na duben 2018

- Stále pokračuje jarní téma domácího tvoření dětí a rodičů, a to „Velikonoce u nás doma“. Své výtvory na výstavu do školky můžete nosit ještě do 15.4.

-Ve čtvrtek 5.dubna jedeme na výlet do lesa, půjdeme z Flekaček k Novému rybníku. Odjezd autobusu  v 8.15.

S sebou do batůžku pláštěnku a pití, svačinu bereme ze školky.  Kdo chce, může si vzít navíc malou „dobrůtku“. Prosíme o vhodné oblečení a dobrou obuv.

– V úterý 17. dubna jdou starší děti na pohádku do Divadla Fráni Šrámka. Prosíme, přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8.30.

– V pátek 20.dubna se ve školce koná focení všech dětí, fotí se jednotlivci  a také společné fotky tříd. Prosíme o příchod do  8.00.

–  Ve středu 25. dubna v 8.15 přijde do školky p. Cyril Havel s dalším biblickým příběhem z cyklu „Světýlko“.

Tématem bude příběh o odpuštění a návratu ztraceného syna.

-Ve čtvrtek 26. dubna jedeme na výlet do lesa, půjdeme na sportovní stezku. Odjezd autobusu  v 8.15.

–  Ve středu 2. 5. a ve čtvrtek 3. 5. od 13.00 do 17.00 se koná zápis nových dětí do MŠ.

– Ve čtvrtek 3. května od 18.00 se koná v Divadle F. Šrámka Akademie ZŠ J.K.Tyla.  Třída Sluníček se zúčastní programu se  svým vystoupením.

Prosíme rodiče, počítejte s tímto termínem. Podrobnosti upřesníme v průběhu dubna.