Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391


Počasí

Plán akcí KMŠ na duben 2018

- Stále pokračuje jarní téma domácího tvoření dětí a rodičů, a to „Velikonoce u nás doma“. Své výtvory na výstavu do školky můžete nosit ještě do 15.4.

 

-Ve čtvrtek 5.dubna jedeme na výlet do lesa, půjdeme z Flekaček k Novému rybníku. Odjezd autobusu  v 8.15.

S sebou do batůžku pláštěnku a pití, svačinu bereme ze školky.  Kdo chce, může si vzít navíc malou „dobrůtku“. Prosíme o vhodné oblečení a dobrou obuv.

 

– V úterý 17. dubna jdou starší děti na pohádku do Divadla Fráni Šrámka. Prosíme, přiveďte děti do MŠ nejpozději do 8.30.

 

– V pátek 20.dubna se ve školce koná focení všech dětí, fotí se jednotlivci  a také společné fotky tříd. Prosíme o příchod do  8.00.

 

–  Ve středu 25. dubna v 8.15 přijde do školky p. Cyril Havel s dalším biblickým příběhem z cyklu „Světýlko“.

Tématem bude příběh o odpuštění a návratu ztraceného syna.

 

-Ve čtvrtek 26. dubna jedeme na výlet do lesa, půjdeme na sportovní stezku. Odjezd autobusu  v 8.15.

S sebou do batůžku pláštěnku a pití, svačinu bereme ze školky.  Kdo chce, může si vzít navíc malou „dobrůtku“. Prosíme o vhodné oblečení a dobrou obuv.

 

–  Ve středu 2. 5. a ve čtvrtek 3. 5. od 13.00 do 17.00 se koná zápis nových dětí do MŠ.

 

– Ve čtvrtek 3. května od 18.00 se koná v Divadle F. Šrámka Akademie ZŠ J.K.Tyla.  Třída Sluníček se zúčastní programu se  svým vystoupením.

Prosíme rodiče, počítejte s tímto termínem. Podrobnosti upřesníme v průběhu dubna.

 

 

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Plán akcí KMŠ – červen 2023

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků

Seznam dětí pod přiděleným registračním číslem přijatých k předškolnímu vzdělávání ve školním roce 2023/2024 – 9.MŠ a KMŠ, Alšova 1930, Písek

Stanovení výše úplaty za předškolní vzdělávání v MŠ a zájmové vzdělávání a školské služby školní družiny a školního klubu pro školní rok 2023/2024

O staré vrbě

ZNOVU PŘIPOMÍNÁME! Testování IQ se společností MENSA ČR v naší škole pro naše žáky, žáky dalších škol a dospělou veřejnost