Plán akcí KMŠ na prosinec 2023

-V pátek 1.prosince zahájíme advent ve školce adventní slavností ve třídách. Prosíme o příchod dětí do 8.30

V chodbě školky na  Vás bude čekat překvapení – netradiční adventní kalendář s úkoly pro celou rodinu –  Stopy  do Betléma . Bližší informace budou na nástěnce a zde na webu.

– V úterý 5.prosince budeme  ve školce  slavit svátek sv. Mikuláše. Budeme si vyprávět a zahrajeme si některou z legend ze života sv. Mikuláše. Samozřejmě děti  čeká také opravdová mikulášská nadílka.

– Ve středu 6. prosince jdou starší děti – „plaváčci“ do muzea na vánoční program. Prosíme o příchod do 8.30

– Ve čtvrtek 14.12. jdou „plaváčci“ do Divadla pod čarou na vánoční představení „Zpátky do Betléma“. Prosíme o příchod do MŠ do 8.00.

– V úterý 19.prosince se ve třídách KMŠ objeví vánoční stromečky a dárky pro děti do školky. Společně  s dětmi vše rozbalíme a užijeme si vánoční den.

Odpoledne od 16.30 se bude konat v obou třídách vánoční posezení  s dětmi a jejich rodiči, prarodiči, sourozenci. Bližší informace si, prosím, přečtěte  na nástěnce.

Moc se  těšíme na společné posezení s Vámi.

– Od středy 27.12. do úterý 2.1.2024 jsou vánoční prázdniny. Všichni mají automaticky odhlášené obědy. Sejdeme se  v novém roce ve středu 3. ledna.