Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Dnes je úterý, 24. listopadu, svátek má Emílie, gratulujeme!

Počasí

Plán akcí KMŠ – prosinec 2019

 

- V pondělí 2. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

 

 

- Ve čtvrtek 5.12. budeme v KMŠ slavit svátek svatého Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nebude ve školce převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.15.

 

 

 

- V úterý 17. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče…. Začátek v 16.00 ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

 

 

- Od 23.12. 2017 do 3.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve pondělí 6. ledna.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Provoz KMŠ v 3. listopadovém týdnu

Houbové potěšení

Zrušení akcí KMŠ v listopadu

Provoz KMŠ v listopadu

Změna termínu podzimních prázdnin

Kocourek Modroočko