... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je sobota, 11. července, svátek má Olga, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ – prosinec 2019

- V pondělí 2. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

- Ve čtvrtek 5.12. budeme v KMŠ slavit svátek svatého Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nebude ve školce převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.15.

- V úterý 17. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče…. Začátek v 16.00 ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

- Od 23.12. 2017 do 3.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve pondělí 6. ledna.