Základní škola Josefa Kajetána Tyla
a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

... a kam vyrazíš o prázdninách ty?

Hurá do školy!

Dnes je sobota, 11. července, svátek má Olga, gratulujeme!

Plán akcí KMŠ – prosinec 2019

 

- V pondělí 2. prosince přijede oblíbené divadlo Zvoneček s vánoční pohádkou. Začátek v 10.00.

 

 

- Ve čtvrtek 5.12. budeme v KMŠ slavit svátek svatého Mikuláše. Podle domluvy z  rodičovských schůzek nebude ve školce převlečený Mikuláš. „Mikulášská nadílka“ proběhne formou společného vyprávění o postavě světce s dramatizací a ztvárněním jedné z legend ze života sv. biskupa Mikuláše. Tradiční obdarování dětí dobrotami bude součástí příběhu.

Prosíme o příchod dětí do 8.15.

 

 

 

- V úterý 17. prosince se v KMŠ koná odpolední vánoční posezení – besídka. Na programu v jednotlivých třídách je vystoupení dětí, zpívání koled, ochutnávání cukroví, společné posezení s rodiči s popovídáním, hry s dětmi. Také si můžete prohlédnout nové hračky, hry  a knihy, které děti dopoledne dostaly pod stromeček.

Srdečně zveme rodiče, děti i jejich sourozence, prarodiče…. Začátek v 16.00 ve třídě Hvězdiček i ve třídě Sluníček.

 

 

- Od 23.12. 2017 do 3.1. 2018 jsou vánoční prázdniny, kdy je KMŠ uzavřena. Ve školce se sejdeme opět ve pondělí 6. ledna.

Stáhnout soubor

Další Aktuality

Prázdninový KORONA speciál Tyláčku je tady!!!

Upozornění k prázdninovému provozu v MŠ

Informační brožura Jdeme do školy 2020/21

Pozvánka na schůzku rodičů žáků budoucích prvních tříd

Informační schůzka rodičů nově přijatých dětí v KMŠ

Rozloučení s předškoláky z KMŠ 2020