Plán akcí KMŠ – říjen 2017

- Každé pondělí chodí starší děti na plavání. Prosíme o příchod do MŠ  nejpozději do 7.45.

Bližší informace dostali všichni na lístkách a též visí na nástěnce.

– Ve středu 4.10. přijede do školky divadlo Zvoneček s pohádkou „Hrnečku vař“. Začátek v 10.00.

– Každou středu od 12.30 kroužek pro předškoláky- příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda. Vede paní učitelka Jitka, určeno pro všechny předškolní děti.

– Každou středu od 15.00 kroužek angličtiny pro přihlášené děti. Vede lektorka Mgr.Iva Ťupová.

– Ve čtvrtek 12.října jedeme na výlet do lesa. Pojedeme na Flekačky a půjdeme k Novému rybníku.

Odjezd v 8.15, s sebou  do batůžku pití a malou dobrůtku, svačinu bereme ze školky. Na sebe vhodné oblečení a obuv.

– Od pondělka 16.10. můžete nosit do školky výrobky z akce Domácí tvoření rodičů a dětí. Letošní podzimní téma je „Dračí hrátky“. Způsob ztvárnění necháváme na fantazii dětí a rodičů.

– Ve dnech 26. a 27. 10. jsou podzimní prázdniny. Kdo potřebuje přihlásit dítě k prázdninovému provozu, prosíme, nejpozději do 20.10.

– UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU KONÁNÍ KROUŽKŮ DNE 25.10. 2017: NEKONÁ SE KROUŽEK PRO PŘEDŠKOLÁKY ANI KROUŽEK ANGLIČTINY.  HODINA ANGLIČTINY BUDE NAHRAZENA DNE 1.11., KDY BUDE ANGLIČTINA OD 15.00 až do 16.00.