Plán akcí KMŠ – říjen 2021

- V pondělí 4. října přijde do MŠ logopedka Mgr. Čupová. Pokud máte zájem o vyšetření dítěte, vyplňte formulář u p. učitelek.

Každé úterý chodí předškoláci a starší děti na plavání. Příchod do MŠ do 8.00.

- Každý čtvrtek  od 12.30 kroužek Kuliferda pro předškoláky – příprava na školu, práce s pracovními sešity Kuliferda.

Ve čtvrtek 7. října přijede do MŠ divadlo Zvoneček s pohádkou „O veliké řepě“. Začátek pohádky v 10.00.

Od pondělí 11. října můžete nosit do školky výrobky ze společného domácího tvoření dětí, rodičů, prarodičů, sourozenců.

Letošní podzimní téma je „Z pohádky do pohádky“. Těšíme se na všechny Vaše výtvory.

Ve čtvrtek 14. října jdou „plaváčci“ na sportovní dopoledne do sportovní haly. Odchod ze školky po svačině.

S sebou do batůžků sportovní obuv vhodnou do haly, šortky, tričko, pití.

Ve středu 20. října jedeme  na výlet do  píseckých lesů, půjdeme k Novému rybníku.  Odjezd autobusu v 8.15, příchod do MŠ nejpozději do 8.10,

Prosíme, dejte dětem vhodné oblečení a obuv.  S sebou do batůžku pláštěnku, pití, případně malou dobrůtku. Svačinu bereme dětem ze školky.

Ve středu 27.10. a v pátek 29.10. jsou podzimní prázdniny (ve čtvrtek 28.10. státní svátek). Školka funguje v  omezeném prázdninovém provozu.

Pokud potřebujete přihlásit děti k docházce, prosíme nejpozději do 18.10.

Upozorňujeme rodiče, že dětem, které nepůjdou do MŠ, musí rodiče sami odhlásit obědy.